Šios informacijos „Autoplius.lt Fast Lap” žiūrovai neturėtų praleisti

Šios informacijos „Autoplius.lt Fast Lap” žiūrovai neturėtų praleisti

2018-05-18

Gegužės 19 dieną Kačerginės „Nemuno žiede“ prasidės jubiliejinis dešimtasis „Autoplius.lt Fast Lap“ etapas. Veiksmo bus nuo ryto iki vidurnakčio, todėl svarbu visą informaciją turėti vienoje vietoje.

Šeštadienį 8:00 prasidės pirmieji „Time Attack“ važiavimai. Dalyviai turės beveik 3 valandas. Galbūt tiek užteks, kad būtų pagerintas „Nemuno žiedo“ rekordas.  Jis vis dar priklauso Dainiui Matijošaičiui. Tačiau pirmąjį etapą jis praleis. Dėl labai svarbios priežasties. Jis tapo tėčiu. Taigi susidariusia šeimynine padėtimi bandys pasinaudoti du vaikus auginantis Arūnas Gečiauskas su „Mitsubishi Evo VIII“. Laukia šaltų nervų ir neįtikėtino greičio važiavimai.

Iškart po jų 11:05 prasidės Lietuvos „Race“ žiedinių lenktynių čempionatas. Šiemet čia bus dar artimesnė kova, nes 3 iš 4 klasių važiuos su to paties gamintojo, dydžio ir tipo padangomis. Po pusantros valandos startuos Lenkijos čempionato važiavimai. Tada – laukiamiausia naujiena iš Lenkijos. Prie starto stos mažieji „Maluch“ arba „Polski Fiat“ automobiliukai. Kai jie užkils į visus „Nemuno žiedo“ kalniukus – užleis vietą konkurencingiausiai šios šalies lenktynių serijai.  „BMW 318 IS CUP PL“ taurėje varžosi daugiau nei 25 maždaug vienodo svorio E30 ir E36 kėbulo automobiliai. Visų variklių darbinis tūris yra 1,8 litro. Ir taip iki 14:45 valandos. Po trumpos petraukos viskas prasidės iš naujo ir taip tęsis iki 19:10.

Tiesa, paraleliai vyks dar vienas čempionatas. 11 valandą Šerykloje prasidės Lietuvos „Semi-pro“ lygos „drifto“ pirmenybių etapas. Čia pirmuosius padangų komplektus sudegino beveik visi „Semi-pro“ lygos vairuotojai. Tačiau tikros varžybos čia niekada nevyko. Padangas vyrukai leis vėjais iki pat vakaro – 18 valandos. Tada seks dviejų valandų pertrauka, o 20 valandą „Šerykloje“ sužibs šviesos. Nuo scenos pradės sklisti užvedantys ritmai. Šalia trasos pradės rikiuotis apšviesti „drifto“ automobiliai. Pirmiausiai jie pasivaržys kaip Kauno ir Vilniaus kalėdinės eglės – kuris šviečia įspūdingiau. O tada prasidės nenutrūkstanti staugiančių variklių ir klykiančių padangų beprotybė tamsoje. Kartas nuo karto trasoje pasirodys ir „Nissan Navara“, kuri ištemps savo jėgų neapskaičiavusius pilotus.

Visų lenktynių rezultatus gyvai bus galima stebėti adresu http://www.fastlap.lt/en/live/. Taip pat būtinai sekite naujienas „Instagram“ ir feisbuke. Čia pasirodys šviežiausios nuotraukos ir gyvos vaizdo transliacijos iš įdomiausių momentų. Kviečiame ir jus dalintis savo įspūdžiais iš lenktynių, todėl prie nuotraukų ir įrašų naudokite #iamfastlap prierašą.

Tuo tarpu pramogų už lenktynių trasos ribų užteks visiems. Alkanų neliks, nes maistą ruoš net keli skirtingi gamintojai. Taip pat galima pasistatyti grilių ruošti savo pačių maistą. Pasisotinę žiūrovai gali drąsiai apžiūrėti gražiausius „Show Off“ automobilius, pavairuoti virtualų lenktynių automobilį „Simuliatorių akademijos“ palapinėje, apžiūrėti naujausią Lietuvos policijos greičio tramdymo techniką, pasivažinėti kelių metrų aukščio galiūnu „Monster Truck“, o mažiausiųjų laukia pripučiami atrakcionai. Ir tai tik kelios iš daugelio atrakcijų, kurias pamatysite lenktynių metu.