Praėjusį „Autoplius.lt Fast Lap“ sezoną avarija baigęs Edvinas Mardosas pasiruošęs restartui

Praėjusį „Autoplius.lt Fast Lap“ sezoną avarija baigęs Edvinas Mardosas pasiruošęs restartui

2017-04-26

Prieš kelias dienas kalbėjome apie Julių Skirmantą, o šiandien – apie dar vieną lenktynininką iš Garliavos, dar vieną R2000 klasės lyderį, dar vieną naują kėbulą ir dar vieną „Honda Civic“. Daug sutapimų, kai kalbame apie greičiausius R2000 klasės lenktynininkus. Šį kartą – apie Edviną Mardosą, kuris ruošiasi gegužės 13 dienos restartui „Autoplius.lt Fast Lap“ lenktynėse.

Lyderis

Lenktynininkas yra reguliarus savo klasės lyderis, nevengiantis milimetrais matuojamos artimos kovos. Paprastai pirmaisiais smuikais R2000 klasės važiavimuose griežia Garliavos „Dream Team“ – Edvinas Mardosas, Julius Skirmantas ir Marius Miškūnas.

Galima pagalvoti, kad toje Garliavoje vaikai auga kaip Suomijoje, vingiuotais keliukais važiuoja į mokyklą, nebarstytais žiemos keliais važiuoja į artimiausią parduotuvę ir pan. Bet ne – visa Garliava yra lygi kaip „Nemuno žiedo“ renovacijos planas. Tai iš kur Garliavoje atsiranda tokių talentų, klausimas liks neatsakytas.

Sutikęs Edviną gatvėje nepagalvotum, jog užsimaukšlinęs šalmą jis toks greitas, mat šiaip jau Edvinas yra ramus kaip belgas. Medienos vadybininko duoną valgantis garliaviškis visą savo laisvalaikį dalina tarp lenktynių automobilio ir draugės Rūtos.

Edviną šeštadienio popietę radome garaže prie namų, ramiai su draugais dirbantį prie paskutinių dizaino štrichų. Automobilis šiais metais vėl bus mėlynas, tik kiek tamsesnis. Edvinas sako, kad jau užaugo, reikia rimtų spalvų.

Avarija

Kam naujas „Honda Civic“ kėbulas, klausiate? Praėjusių metų paskutinio etapo žiūrovai supranta – Edvinas „Nemuno žiede“ patyrė stiprią avariją nuo stadiono posūkio leidžiantis link Ąžuolo. Vertėsi, net lankai linko.

Lenktynininkas savo sportinio užsispyrimo avarijos vietoje nepaliko, o jo draugai jau kitą dieną buvo nupirkę naują kėbulą. Visą žiemą jie krovė agregatus iš sudaužyto „Civic“ į naują ir likus mėnesiui iki „Autoplius.lt Fast Lap“ jau rūpinosi tik automobilio išvaizda – techninė dalis baigta.

Edvinas atviras – avarijos jam labai nepatinka. Kad jų būtų mažiau, reikia treniruotis. O, kad nelaimei nutikus liktum sveikas, reikia pasirūpinti saugumo įranga. „Autoplius.lt Fast Lap“ organizuotojoe „Wolf School“ lenktynių akademijoje Edvinas išklausė eksperto instruktažo apie saugos diržus ir pritaikė tai praktiškai – perkėlė saugos diržų tvirtinimą arčiau lenktynininko. Tikisi, kad patikrinti praktikoje šio sprendimo nereikės.

Wolf Race

Gegužės 13 dieną startuosiantis „Autoplius.lt Fast Lap“ sezonas atneša rimtą naujovę – „Wolf Race“ lenktynės nuo šiol tampa ir Lietuvos žiedinių lenktynių čempionatu. Taigi Edvinas Mardosas, kaip ir jo kaimynas Julius Skirmantas, po viso sezono kovų gal būt galės atsikelti ryte ir veidrodyje pamatyti Lietuvos čempioną.

„Autoplius.lt Fast Lap“ sezonas prasidės pirmu etapu gegužės 13 dieną Kačerginės „Nemuno žiede“. Sezoną sudarys keturi etapai – du Lietuvoje, du užsienio trasose.