Pirmąkart „Wolf Race“ lenktynes bus galima stebėti internetu

Pirmąkart „Wolf Race“ lenktynes bus galima stebėti internetu

2017-06-13

„Autoplius.lt Fast Lap“ varžybų metu vyksiantis Lietuvos „Wolf Race“ žiedinių lenktynių čempionatas šiemet sulaukė didžiausio dėmesio iki šiol. Į užsienio etapą užsiregistravo rekordinis dalyvių skaičius, o lenktynės pirmąkart bus transliuojamos tiesiogiai.

Lenktynių epicentras

Pirmąkart visoje „Wolf Race“ lenktynių istorijoje jas bus galima stebėti gyvai iš bet kurio planetos taško. Birželio 17 dieną tiesiogiai trasoje vyksiančias batalijas fiksuos 8 kameros. Važiavimus ir jų užkulisius Estijos Pernu „Auto24Ring” trasoje komentuos žodžio nei kišenėje nei kur kitur neieškantys „Autoplius.lt Fast Lap“ komandos vyrai Giedrius Čenkus ir Karolis Birgilas.

Nenorintys praleisti azartiškų „Wolf Race“ važiavimų turėtų įsiminti du laikus: 14:30 ir 16:45. Tokiu metu prasidės kiekvieno iš važiavimų transliacija tiesiai iš techninio aptarnavimo zonos. Vėliau lenktynės persikels į trasą ir bus komentuojamos iš studijos. Po finišo žiūrovai turės galimybę išgirsti pirmuosius lenktynininkų komentarus ir įspūdžius. Transliacijas bus galima stebėti visais „Autoplius.lt Fast Lap“ komunikacijos kanalais: feisbuko paskyroje, pagrindinio partnerio „Autoplius.lt“ feisbuke bei informacinio partnerio 15min.lt tinklalapyje ir feisbuke. Negalėsiantys stebėti šių transliacijų arba nepatikėję tuo, kas įvyko trasoje, vėliau galės pasižiūrėti lenktynių įrašus.

Didžiausias eksportas

Pernai paskelbus, kad „Wolf Race“ nuo šio sezono tampa oficialiu Lietuvos automobilių žiedinių lenktynių čempionatu žinia nebuvo itin netikėta. Jau tada buvo prognozuojama, kad  padidės konkurencija, o žiūrovai išvys dar labiau įtemptas lenktynes. Pirmajame 2017 metų „Autoplius.lt Fast Lap“ etape taip ir atsitiko, nes „Nemuno žiedo“ trasa tokių gausių lenktynių seniai nematė.

Ne išimtis ir antrasis lenktynių etapas Estijoje. Čia šiemet užsiregistravo rekordinis lenktynininkų, kurie startuose ne lietuviškame etape, skaičius. Net 48 sportininkai modernioje trasoje kovos dėl taškų, kurie metų gale jiems gali atnešti Lietuvos čempiono titulą. Praėjusiais metais toks skaičius būtų buvęs įspūdingas net ir Lietuvoje vyksiančiame etape.

Į „Wolf Race“ R1600 ir R2000 klasių važiavimus užsiregistravo 8 ir atitinkamai 10 dalyvių. Čia susirungs tokie artimos kovos asai kaip Tomas Jatkevičius, Lukas Stanevičius, Ignas Domeika, Julius Skirmantas, Edvinas Mardosas, Paulius Paškevičius bei Tadas Petukauskas. Taip pat šiemet visai netikėtai su savo R2000 klasės „Honda Civic“ šiose lenktynėse pasirodys ir „Autoplius.lt Fast Lap“ rekordininkas Dainius Matijošaitis. „Bombų“ arba R3000 ir R3000+ važiavimuose prie starto stos po 15 automobilių kiekvienoje klasėje. Čia prie lyderių Manto Matukaičio, Vaidoto Mitkaus, Tauro Tunylos, Vytenio Gulbino šiemet prisijungė Ramūnas Čapkauskas, Livijus Juodeika bei sugrįžęs Andrius Firantas.

Antrasis „Autoplius.lt Fast Lap“ etapas vyks birželio 17 dieną Pernu „Auto24Ring“ trasoje, Estijoje. Sezoną sudaro keturi etapai – du Lietuvoje, du užsienio trasose.