Lietuvoje pirmąkart vyks naktinės lenktynės

Lietuvoje pirmąkart vyks naktinės lenktynės

2018-01-17

Tokių dalykų Marijos žemė dar nematė! Na, bent jau legaliai. Gegužės 19 d., pirmojo „Autoplius.lt Fast Lap“ etapo metu, Lietuvoje pirmąkart startuos naktinės ištvermės lenktynės.

Kitos spalvos – kitas įspūdis

Poetai sako, kad naktis yra diena sielai. Lygiai tas pat – automobilių sporte. Dvi valandos romantiškoje Nemuno žiedo tamsoje išryškins degančius automobilių stabdžių diskus ir šaudančius išmetimo vamzdžius. Kiekvienas lenkimas taps tikra šviesų fiesta, nes ant automobilių bus sumontuoti papildomi ryškūs žibintai. Tuo tarpu savo favoritus bus lengva sekti, nes kiekvienas startinis numeris bus atskirai apšviestas.

Formatas

Naktinės lenktynės truks kiek ilgiau nei dvi valandas. Keli vairuotojai privalės keistis kas 45 minutes. Šiandien moksleiviai tiek neištveria net per fizinio lavinimo pamokas. Ką jau kalbėti apie naktinį Nemuno žiedą. Lenktynininkų legenda byloja – jis įkaitų neima.

Strategija

Papildomi vairuotojų pasikeitimai ir privalomi degalų papildymai įneš tikros strateginės dinamikos. Čia kaip šachmatai. Tik naktį. Ir su šimtus kartu daugiau žirgų. Technika taip pat turi atlaikyti dvi valandas aršaus Kačerginės asfalto ir įtemptos kovos. O jos netrūks, nes naktis sulygina visus. Lenktynininkas gali būti gimęs Nemuno žiede, bet tamsoje kiekvieną trajektoriją reikės mokytis iš naujo.

Gegužės 19 diena. Nemuno žiedas. Spalvos, nuovargis ir tamsa. Nepraleisk pirmų naktinių lenktynių Lietuvoje!