Kaip „Autoplius Fast Lap“ apsaugos didžiausią nutrūktgalvį

Kaip „Autoplius Fast Lap“ apsaugos didžiausią nutrūktgalvį

2015-05-07

Šių metų „Autoplius Fast Lap“ lenktynėse dėl greičiausio Nemuno žiedo trasos įveikimo rato kovojantys sportinių automobilių „Pro“ klasės lenktynininkai kausis dėl labai vertingo prizo – R18 dydžio sportinių Michelin Pilot Sport Cup 2 padangų komplekto. Tačiau gatviniais automobiliais besigrumiantys „Street“ klasės lenktynininkai neturėtų nusivilti – greičiausias iš jų laimės truputį daugiau nei fiziškai apčiuopiamą prizą.

Saugumas – aukščiau visko

Į „Street“ klasę patenka visi automobiliai, kurie neturi sumontuotų saugos lankų, atitinkančių Tarpautinės Automobilių Federacijos (FIA) saugumo standartus.

„ Vienas svarbiausių dalykų mums – dalyvių saugumas, taigi pasirūpinsime didžiausiu „Street“ klasės nutrūktgalviu“ – apie „Street“ klasės apdovanojimą užsiminė šių lenktynių organizatorius Giedrius Čenkus. ,,Galima sakyti, kad šios klasės metinės įskaitos nugalėtojas iš mūsų sulauks dviejų prizų – visų pirma, mes jam sumontuosime FIA standartus atitinkančius saugos lankus, o antrasis prizas – tai užtikrintas jo paties saugumas ir duota žalia šviesa varžytis itin konkurencingoje „Pro“ klasėje“.

Saugos lankai – truputį daugiau nei krūvelė vamzdžių

Motyvacijos toks prizas nepridėtų tik tiems, kas į saugos lankus žiūri kaip į nereikalingą, pastolius primenančią konstrukciją. Automobilio saugos lankai ne tik užtikrina maksimalią vairuotojo apsaugą avarijos atveju, taip pat jie sutvirtina kėbulą surišdami esminius važiuoklės ir kėbulo taškus į vieną visumą, o automobilis tampa daug standesnis. Dėl pridėtinio saugos lankų svorio taipogi nereikėtų rūpintis – šiuolaikinė, iš besiūlio vamzdžio gaminama konstrukcija tepasunkins Jūsų automobilį 40-50kg svoriu.

Gegužės 16d. Kačerginės Nemuno žiede vyksiančiame pirmajame „Autoplius Fast Lap“ etape galėsite išvysti pirmąsias „paraiškas“ į šį puikų prizą.