K. Žala: nepagydomai „Autoplius.lt Fast Lap” lenktynėmis sergu 5 metus

K. Žala: nepagydomai „Autoplius.lt Fast Lap” lenktynėmis sergu 5 metus

2018-07-31

Vilnietis Kasparas Žala pirmąkart „Autoplius.lt Fast Lap“ lenktynėse apsilankė 2012 metais. Nuo tada nepraleido nei vieno lenktynių savaitgalio nei Lietuvoje, nei užsienyje.

Kasparą per antrąjį šių metų etapą Rygoje sutinkame įdomiausiame Bikerniekų trasos posūkyje. Jis pasistatęs telefoną tiesiogiai lenktynes per feisbuką transliuoja draugams. Kai paklausiam, ar atvažiavo vienas, jis net nesutrinka.

„Visi draugai liko Lietuvoje. Gal Jonines švęs, o aš geriau savaitgalio praleisti negalėčiau sugalvoti“, – pasakoja K. Žala.

Serga jau 5 metus

Ilgą laiką sklido legendos, kad jis nepraleido nei vieno iš dešimties „Autoplius.lt Fast Lap“ sezonų. Tačiau ištikimiausias žiūrovas tik šypsosi ir prisipažįsta, kad nei vienų lenktynių nepraleidžia tik kiek daugiau nei penkerius metus.

„Autoplius.lt Fast Lap“ žiūrovo liga užsikrėčiau 4 sezone. Apsilankiau kitame sezone ir tada jau susirgau nepagydomai”, – juokaudamas apie savo priklausomybę lenktynėms pasakoja jis.

Važiuoja net į užsienį

Dažniausiai į „Autoplius.lt Fast Lap“ lenktynes užsienio etapuose atvažiuoja lenktynininkai, jų komandos ir draugai bei šeima. Tačiau K. Žala atvažiuoja kaip įprastas žiūrovas, net jeigu tenka važiuoti ir vienam.

„Man pati kelionė į lenktynes jau yra šioks toks nuotykis. Tai vien to užtenka, kad būtų smagu. Tada prie viso to pridėk nuostabų automobilių sporto renginį, kuriame iš arti gali pamatyti beveik viską ir išeina tobulas savaitgalis“, – savo vasaros savaitgalių receptą diktuoja jis.

Jau turi planą

K. Žala ilgai negalvojęs prisipažįsta, kad „Autoplius.lt Fast Lap“ renginyje Lietuvos RACE žiedinių lenktynių čempionatas jam yra laukiamiausia dienos dalis. Pagal šią taisyklę jis dėliojasi planą ir rugpjūčio 11 d. savaitgaliui.

„Tikrai žiūrėsiu RACE važiavimus. Tada bandysiu pagauti įdomesnius drifto važiavimus Šerykloje. Vakare stebėsiu „Naktines Lenktynes 420”. O tarpuose bandysiu dalyvauti visose kitose atrakcijose”, – sako žymaus Lietuvos ralisto bendrapavardis.

Rugpjūčio 11 d. Kačerginės „Nemuno žiedo” trasoje vyks trečiasis „Autoplius.lt Fast Lap” etapas. Jame bus duotas startas Lietuvos RACE žiedinių lenktynių čempionato etapui su 57 dalyviais, „Time Attack” greičiausio rato lenktynėms su 100 dalyvių, Lietuvos semi-PRO drifto čempionato etapui su 30 dalyvių ir naktiniam driftui Šerykloje. Taip pat vyks daugiau nei dvigubai prailgintos egzotiškosios 4 valandų ir 20 minučių ištvermės lenktynės tamsoje „Naktinės Lenktynės 420”. Jų startas šeštadienį 20 val., o finišas – 20 minučių po vidurnakčio.