Autoplius Fast Lap

„Autoplius Fast Lap“ – unikali, sparčiai populiarėjanti ir daugumai prieinama auto sporto rūšis, kur tiek vairuotojai-mėgėjai, tiek profesionalai gali išbandyti savo jėgas uždarose žiedinių lenktynių trasose lygiomis galimybėmis. Dalyvių automobilių techniniai reikalavimai yra laisvi, todėl „Autoplius Fast Lap“ lenktynės pasižymi gausia automobilių modelių ir jų modifikavimo įvairove.

„Autoplius Fast Lap“ lenktynės paremtos paprastu principu – automobiliai pagal variklio darbinį tūrį suskirstomi į klases ir dviejų sesijų metu dalyviai privalo kuo greičiau įveikti trasos ratą. Absoliučios įskaitos nugalėtojas ir prizininkai nustatomi vieno greičiausio rato bandymo – „Super Lap“ metu, į kurį papuola dienos TOP 20 dalyviai. Įskaita yra vykdoma ir atskirose klasėse, kur prizininkai yra apdovanojami rėmėjų prizais.

2008 metai – Kačerginės Nemuno žiedo trasoje įvyko pirmosios „Fast Lap“ varžybos!

2011 metai –  „Autoplius Fast Lap“ programoje debiutavo bei pranoko visus lūkesčius „Race“ – tikros žiedinės lenktynės!

2012 metai – „Autoplius Fast Lap“ sezone dalyvavo 134 unikalūs dalyviai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos ir Suomijos.

2013 metai – unikalus dalyvių skaičius per sezoną išaugo iki 156! Dalyvių tautų geografija pasipildė atstovu iš Didžiosios Britanijos. „Race“ lenktynės sutraukė rekordinį dalyvių kiekį, o „Time Attack“ tris metus iš eilės surenka maksimalų dalyvių kiekį.

Mūsų komanda orientuojasi į: puikią atmosferą renginio metu tiek tarp dalyvių, tiek tarp žiūrovų; kokybę visais aspektais; nuolatinį tobulėjimą; draugišką aplinką ir auto sporto populiarinimą visuomenėje.

FastLapTeam