Apie Autoplius Fast Lap

„Autoplius Fast Lap“ – unikali, sparčiai populiarėjanti ir daugumai prieinama auto sporto rūšis, kur tiek vairuotojai-mėgėjai, tiek profesionalai gali išbandyti savo jėgas uždarose žiedinių lenktynių trasose lygiomis galimybėmis. Dalyvių automobilių techniniai reikalavimai yra laisvi, todėl „Autoplius Fast Lap“ lenktynės pasižymi gausia automobilių modelių ir jų modifikavimo įvairove.

„Autoplius Fast Lap“ lenktynės paremtos paprastu principu – automobiliai pagal variklio darbinį tūrį suskirstomi į klases ir dviejų sesijų metu dalyviai privalo kuo greičiau įveikti trasos ratą. Absoliučios įskaitos nugalėtojas ir prizininkai nustatomi vieno greičiausio rato bandymo – „Super Lap“ metu, į kurį papuola dienos TOP 20 dalyviai. Įskaita yra vykdoma ir atskirose klasėse, kur prizininkai yra apdovanojami rėmėjų prizais.

2008 metai – Kačerginės Nemuno žiedo trasoje įvyko pirmosios „Fast Lap“ varžybos!

2011 metai –  „Autoplius Fast Lap“ programoje debiutavo bei pranoko visus lūkesčius „Race“ – tikros žiedinės lenktynės!

2012 metai – „Autoplius Fast Lap“ sezone dalyvavo 134 unikalūs dalyviai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos ir Suomijos.

2013 metai – unikalus dalyvių skaičius per sezoną išaugo iki 156! Dalyvių tautų geografija pasipildė atstovu iš Didžiosios Britanijos. „Race“ lenktynės sutraukė rekordinį dalyvių kiekį, o „Time Attack“ tris metus iš eilės surenka maksimalų dalyvių kiekį. „Autoplius.lt“ tampa lenktynių vardo partneriu, o „Nissan“ – didžiuoju partneriu.

2014 metai – maksimalūs dalyvių kiekiai sąlygoja 171 unikalaus dalyvio pasirodymą per metus, o „Race“ lenktynių etape startuoja net 60 race’rių! Lenktynių metu pirmą kartą atidaroma trasa drifteriams mėgėjams pavadinimu „Šerykla“, o „Supercars goes battle“ surenka didžiausią super automobilių koncentraciją Lietuvoje.

2015 metai – nauja Time Attack kvalifikacijos sistema leidžia 194 dalyviams dalyvauti „Autoplius Fast Lap“. „Race“ pervadinamas naujojo partnerio „Wolf“ alyvos vardu į „Wolf Race“. Debiutoja lenktynių akademija „Wolf School“ su Robertu Kupčiku, Remigiju Antanavičiumi, Jonu Dereškevičiumi ir Benediktu Vanagu. O prie lenktynių prisijungia tokie prekės ženklai kaip „Bosca“ ir „Michelin“.

Mūsų komanda orientuojasi į: puikią atmosferą renginio metu tiek tarp dalyvių, tiek tarp žiūrovų; kokybę visais aspektais; nuolatinį tobulėjimą; draugišką aplinką ir auto sporto populiarinimą visuomenėje.

FastLapTeam