„Autoplius Fast Lap“ skelbia pirmojo etapo registraciją ir programą

„Autoplius Fast Lap“ skelbia pirmojo etapo registraciją ir programą

2015-04-21

 Gegužės 15-16 d. Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasoje vyksiantis pirmasis „Autoplius Fast Lap“ etapas žada nemažai naujovių bei daugybę veiksmo dalyviams ir žiūrovams. Susipažinkite su pirmojo etapo programa ir nepraleiskite nei vienos dėmesį kaustančios akimirkos.

Registracija

Paskelbus apie pirmojo „Autoplius Fast Lap“ etapo registraciją, dalyviai buvo maloniai nustebinti naujuoju elektroniniu puslapiu. Ilgai brandintas projektas išsiskiria ne tik patogiu dizainu, bet ir pateikia reprezentatyvias dalyvių anketas, kuriose lankytojai ras nuotraukas, įdomią informaciją apie dalyvius ir jų automobilius, komandą, rėmėjus bei jų lenktynių statistiką.

Tuo pačiu supaprastinta dalyvių registracija – nuo šiol jiems nebereiks pildyti ilgų dokumentų, o užteks pasirašyti ant automatiškai sugeneruotos dalyvio paraiškos. Per pirmąją dieną naujasis puslapis susilaukė jau daugiau nei 50 lenktynininkų registracijų.

Prie naujojo elektroninio puslapio kartu su kolega plušėjęs „Autoplius Fast Lap“ organizatorius Kristijonas Vaičys, trumpai papasakojo, apie puslapio gimimą.

„Kadangi „Fast Lap“ prasidėjo būtent nuo elektroninio puslapio, nusprendėme, kad keičiantis ir tobulėjant renginio koncepcijai, reikia tobulinti ir tai, kaip mes atrodome internete. Pagrindinė naujo puslapio idėja buvo sukurti lengvai naudojamą ir informatyvią terpę dalyviams ir lenktynių gerbėjams, kuri su laiku taptų pilnaverte „Autoplius Fast Lap“ duomenų baze, kur galite sužinoti kada, su kokiu automobiliu ir kaip greitai vienas ar kitas narsuolis iš 506 dalyvių įveikė, Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos trasas nuo 2008 iki 2015 metų“, – teigė K.Vaičys.

Penktadienio „Autoplius Fast Lap“ kvalifikacija

Viena didžiausių šio sezono naujienų – Gegužės 15 d., penktadienį, vyksianti „Time Attack“ ir „Wolf Race“ lenktynių kvalifikacija, kurioje galės varžytis visi norintys. Taip dalyviai išvengs nespėjimo užsiregistruoti ir turės lygias galimybes užsitikrinti vietą šeštadienio lenktynėse, o žiūrovai sulauks dar daugiau veiksmo trasoje.

„Time Attack“ lenktynininkai grumsis dėl vieno iš šešiolikos geriausių laikų kiekvienoje iš penkių klasių. Grupių važiavimai vyks nuo 11.00 val. iki 17.30 val., o jau 17.40 val. startuos „Wolf Race“ lenktynių kvalifikacija, kurią sudarys keturios klasės.

Šeštadienio lenktynės – „Time Attack“ ir „Wolf Race“

Šeštadienis „fastlaperiams“ prasidės tradiciškai – praėję techninę komisiją bei susipažinę su lenktynių taisyklėmis, visi lenktynininkai pravažiuos paradinį ratą. Po parado žalią šviesą gaus gatviniais automobiliais lenktyniaujantys „Street“ klasės dalyviai, kuriuos pakeis „Pro“ klasės modifikuotų sportinių automobilių savininkai. Šie važiavimai truks nuo 9.00 val. iki 12.20 val., tarp kiekvieno iš penkių galingumo grupių važiavimų paliekant po 10 min. pertrauką.

Dar viena šių metų naujiena – visos keturios „Wolf Race“ lenktynės vyks viena po kitos, taigi nuo 12.30 val. visų žiūrovų lauks beveik tris valandas truksiančios batalijos dėl geriausių pozicijų ir aukščiausių podiumo laiptelių.

15.20 val. tęsis „Time Attack“. Šioje disciplinoje besivaržantys lenktynininkai pradės antrąją savo važiavimų sesiją, kurią 17.50 val. apvainikuos „Super Lap Finalas“, kuriame varžysis geriausius trasos įveikimo laikus parodę pilotai.

Kačerginės viduje – „šerykla“ bei automobilių paroda

Norintiems paįvairinti lenktynių dieną – pasirinkimų netrūks. Jau 11.00 val. prasidės drifto važiavimai, kurie vyks „drifterių“ pamėgtoje vidinėje Kačerginės trasoje, kuriai prilipo „šeryklos“ pavadinimas. Šie važiavimai tęsis iki 15.10 val., taigi aktyvūs žiūrovai spės pamatyti viską.

Norintieji pailsėti nuo veiksmo ir paganyti akis, galės tai daryti 10.00 val. prasidedančioje ekspozicijoje, kurioje išvysite naujausius įvairių gamintojų sportiškus automobilius, kurie bus ką tik nuvažiavę nuo gamybinio konvejerio.

Aro Gibiežos pasirodymai

,,Red Bull” atleto ir vieno geriausių motociklų kaskadinių triukų virtuozo Aro Gibiežos gerbėjai bus ypač pamaloninti – jų, bei visų kitų žiūrovų, abejingais nepaliks net du Aro pasirodymai, apie kuriuos greitu metu sulauksite daugiau informacijos.